MWC Barcelona powraca. Centrum świata łączności i technologii działa ponownie od 28 czerwca do 1 lipca, po przerwie wymuszonej w zeszłym roku przez pandemię COVID-19.
Mooveteam weźmie udział w wydarzeniu, prezentując nasze nagradzane rozwiązanie do gamifikowanych doświadczeń dla gości, mooveGO. Ta możliwość pokazania naszego produktu światu jest jednym z przywilejów bycia jednym ze zwycięzców Star Tech Challenge, promowanego przez Mobile World Capital, Eurecat oraz katalońską organizację turystyczną.
Nasz CEO Albert Roca będzie obecny na stoisku 2D16 dnia 30 czerwca o godzinie 15:20, prezentując, jak nasze innowacyjne rozwiązanie może poprawić doświadczenie gości, promować atrakcje turystyczne, przyciągać klientów do lokalnych firm oraz generować przychody dla firm eventowych.
Bardzo cieszymy się na ponowne spotkanie z Wami. Witajcie w Barcelonie, jednej z najbardziej innowacyjnych stolic na świecie.
